close icon
page-title
Supersiostry
Supersiostry

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Supersiostry
 • Język oryginalny: Polski
 • Kraj produkcji: Polska
 • Reżyser: Aurum Film

Supersiostry 2024- Cały film online - Lektor PL

star6.6
1Ocen
date2024
date1h 45m
loader

Supersiostry Recenzje

 • avatar

  FantasyFanatic

  |10 godziny temu
  Czuć, że ma swoje lata, ale klasa sama w sobie
 • avatar

  OnScreenSasha

  |2 dni temu
  Nie wiem, dlaczego ten film ma dobre recenzje. Mnie się nie podobał. Oglądałem do końca, w nadziei na jakieś zaskoczenie na zakończeniu. Nic w tym mnie nie urzekło.
 • avatar

  Typer Futbolu

  |4 dni temu
  Klimat Supersiostry nie do podrobienia, mega - chyba od razu wyląduje na liste ulubionych!
 • avatar

  AnimeAficionado

  |6 dni temu
  Jest okay, ale bez fajerwerkuw
 • avatar

  PrimePics

  |7 dni temu
  Dobry film, wręcz idealny jak na swój gatunek 10/10
 • avatar

  MatVOD

  |9 dni temu
  Nie wierze że wiecie kto się pocałowali wiecie z kim (nie chce spoilerować) Przecież ona wygląda jakby miała 15 lat 😱
 • avatar

  BingeWatcher

  |10 dni temu
  Jakie są wasze ulubione snacki? :D
 • avatar

  WatchWizard

  |13 dni temu
  To było coś innego...na plus oczywiście
 • avatar

  MovieMogul

  |14 dni temu
  każdy pisze o ludziach narzekających na to że nie da się oglądać ale nie możesz znaleźć tych komentarzy XD

Supersiostry Obsada

Spis treści

Kim są siostry-superbohaterki z filmu?

Supersiostry to opowieść o dwóch nastoletniej Alicji "Ali" (główna bohaterka) i jej starszej siostrze Lenie, których łączą niezwykłe, nadprzyrodzone moce. Ala dorasta na prowincji i wydaje się zwykłą nastolatką, ale pewnego dnia odkrywa, że ma zdolność kontrolowania grawitacji. To zmienia jej życie o 180 stopni - nagle musi uciekać z domu, bo jest ścigana przez wojsko, które chce wykorzystać jej moc do stworzenia potężnej broni.

W tym samym czasie Ala dowiaduje się, że jej starsza siostra Lena, która zaginęła lata temu, wciąż żyje. Dziewczyna postanawia odnaleźć siostrę, wierząc, że klucz do rozwiązania zagadki jej niesamowitej mocy tkwi w ich rodzinnej przeszłości. Spotkanie sióstr okaże się początkiem niezwykłej przygody, w trakcie której będą musiały stawić czoła przeciwnościom i odkryć tajemnice kryjące się za swoimi nadludzkimi zdolnościami.

Gdzie obejrzeć cały film Supersiostry za darmo?

Cały film Supersiostry można legalnie obejrzeć na kilku popularnych platformach streamingowych. Jedną z opcji jest streamvod.film, która oferuje wiele najnowszych premier w dobrej jakości i z lektorem lub napisami w języku polskim. Supersiostry z napisami pl są tam dostępne już od kilku tygodni.

Oczywiście streamvod.film to nie jedyna możliwość zobaczenia tego sci-fi - Supersiostry po polsku pojawiły się również na innych platformach VOD. Fani kina przygodowego i fantastyki naukowej mogą więc wybrać opcję, która im najbardziej odpowiada.

Jakie są nadnaturalne moce głównych bohaterek?

Ala i Lena to niezwykłe siostry, które posiadają nadprzyrodzone zdolności. Młodsza z nich, Ala, kontroluje grawitację - może unosić się w powietrzu, zmieniać kierunek spadania obiektów a nawet zatrzymywać pociski i inne pociski w locie.

Starsza siostra Lena ma z kolei moc panowania nad energią. Potrafi wytwarzać potężne wyładowania elektryczne, wystrzeliwać pociski energetyczne a nawet tworzyć ogromne eksplozje. Ich moce razem czynią je niezwykle potężnymi - ale także niebezpiecznymi, jeśli wpadną w niepowołane ręce.

Kto wyreżyserował i wyprodukował tę produkcję sci-fi?

Za reżyserię i produkcję filmu Supersiostry odpowiada polskie studio filmowe Aurum Film. Reżyserem jest Tomasz Szafrański, który wcześniej wyreżyserował m.in. głośny hit science fiction "Wyspa Przyszłości". Za scenariusz odpowiadają Ewa Pałka i Mateusz Żak.

Producentami wykonawczymi Supersióstr byli Mikołaj Jarosz i Anna Dobrowolska z Aurum Film. Studio to słynie z ambitnych projektów eksplorujących różne gatunki - od komedii i dramatów po właśnie filmy science fiction.

Co sprawia, że Supersiostry to must-watch?

Supersiostry to pozycja obowiązkowa dla każdego fana kina przygodowego i science fiction. Film łączy w sobie efektowną akcję, efekty specjalne na światowym poziomie i ciekawą, oryginalną historię na temat rodzeństwa obdarzonego niezwykłymi mocami.

W obsadzie znaleźli się znakomici polscy aktorzy, a kreacje głównych bohaterek Alicji i Leny są bardzo przekonujące. Do tego dochodzą intrygi, nieoczekiwane zwroty akcji, rodzinna tajemnica do rozwiązania i wątek wojskowej konspiracji. Supersiostry to film, który na pewno nie pozwoli się nudzić!

Przygoda, jaką przeżywają siostry w poszukiwaniu prawdy

Podróż, w jaką udają się Ala i Lena, jest pełna niebezpieczeństw i przygód. Dziewczyny muszą uciekać przed służbami, które chcą wykorzystać ich nadludzkie zdolności jako broń. Równocześnie próbują odkryć, skąd wzięły się ich niezwykłe moce i jaka jest prawda na temat ich rodzinnej przeszłości.

W trakcie tej wyprawy przeżywają mnóstwo ekscytujących przygód - wspólnie stawią czoła przeciwnikom, będą musiały wykazać się kreatywnością i sprytem, aby przetrwać niebezpieczne sytuacje. Ich siostra więź zostanie wystawiona na wielką próbę, ale także jeszcze bardziej się umocni w obliczu dzielonych przezwyciężonych razem przeciwności.

Podobne filmy do Supersiostry

Maja Janowska

Maja Janowska

Cześć! Jestem Maja, twórczyni tego magicznego zakątka dla kinomaniaków. Mój świat filmu to nie tylko ekran, to opowieść o ludzkich emocjach i życiowych przeżyciach. Tutaj każdy obraz, każdy dialog ma znaczenie. Recenzje to moja pasja i sposób na dzielenie się inspiracją z Wami. Zapraszam do odkrywania nowych światów i głębszego zanurzenia się w magię kina. Tutaj każdy seans to podróż, a każdy komentarz to kropla w oceanie naszej wspólnej pasji!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 1

Udostępnij